Tagged: beyaz mutfak modelleri

beyaz-mutfaklar- 1

Yeni Beyaz Mutfak Dolabı Modelleri

Ev işlerine fazlasıyla önem verev ev hanımları, özellikle daha rahat ve ferah bir mutfakta çalışmak istiyor. Hanımlarımızın değişiklik ve farklılıktan hoşlandığını bildiğimiz için, mutfaklarda da sürekli değişiklik yaptıklarını anlayabiliriz. Uzun zamandan beri renkli ve koyu bir mutfakta çalışan ev hanımları, artık daha açık renk tonlarına yönelmeye başladı. Özellikle mutfak dolaplarının da beyaz renk olmasıyla, ev hanımlarının hem gözü yorulmuyor hem de ferah bir ortamda işlerini yapabiliyorlar.
Son dönemlerde ev hanımları tarafından tercih edilen beyaz mutfak dolabı modellerini, kesinlikle değişiklik yapacak hanımlara öneriyoruz. Yeni sezonlarıyla her sene yenilenen beyaz mutfak dolabı modellerini, sizinle paylaşıyoruz. Paylaştığımız görsellerden modeller hakkında fikir edinebilir, sevdiğiniz bir modeli mutfağınıza uygulayabilirsiniz.

yeni-beyaz-mutfak-fikirleri 1

Göz Kamaştıran Beyaz Mutfak Modelleri

Beyaz renk mutfakta kullanılan renklerin başında geliyor desek yalan olmaz. Bu durum dünyanın her yerinde aynı. Beyazın sadeliğini, ferahlığını ve temiz hissettirmesinden mi bilinmez, beyaz mutfaklar her zaman hoş durur. Üstelik beyaz mutfakları kombin etmek diğer mutfaklara göre çok daha kolay. Country, iskandinav veya retro tarzda mutfaklara beyaz rengi çok yakıştıranlardanım.

Bugün sizlere ve mutfağınıza fikir olması açısından yeni beyaz mutfak modellerini listeledik.