Tagged: country mutfak

country-mutfak-modelleri- 1

En Beğenilen Country Mutfak Dolabı Modelleri

Hepimiz, evimizin bir köşesinde nostaljik bir alan isteriz. Aynı zamanda nostaljiye önem vermek demek, sadeliği de fazlasıyla önemsemek demektir. Özellikle son yıllarda Country mutfak modellerinin ortaya çıkmasıyla ve uygulanmasıyla beraber, evlerimizin bir köşesi hep nostaljik olarak kalabiliyor.
Eski çiçek desenlerinin de içerisinde bulunduğu Country mutfak dolabı modelleri, sadeliğin yoğun olmasıyla daha eski ve daha samimi ortamlara davetiye çıkarıyor. Göz yorucu ve karışık mutfaklardan, mutfak dolaplarından hoşlanmayan ve nostaljiyi her zaman seven ev hanımları ise son yıllarda Country mutfak dolaplarını tercih ediyor.
Sizler de Country mutfak modellerini düşünüyor, nasıl bir model uygulayacağınızı bilmiyorsanız paylaştığımız görsellere göz atarak kendi fikirlerinizi oluşturabilir, kısa zamanda istediğiniz samimi, sıcak ve sade ortamı yakalayabilirsiniz.

country-mutfak-tasarimlari- 1

Mutfakta Beyaz Renk Sevenlere +32 Country Mutfak Modelleri

Mutfaklarda lüksü seven kadınların ilk tercihi genelde country mutfaklar oluyor. Mutfakları modern gösteren bu mutfakları genelde açık renk severler kullanıyorlar. Su yeşili, gök mavisi veya beyaz gibi popüler renklerle mutfağınızı dekore edebileceğiniz bu mutfağı özel sipariş ile veya hazır formda da dekorasyon işi yapan yerlerde bulabiliyorsunuz. Ayrıca bu mutfakta kullanacağınız renkler MAT olmak zorunda. Parlak renkler hiçbir şekilde country ile uyuşmuyor. İnternette gördüğünüz veya bulacağınız çoğu görselde mat renklere sahip mutfakları görüyorsunuz. Aklınızda bulunsun.

Her Country mutfak modeli arasında da çok fiyat farkı bulunabiliyor. Bu durum kullanılan malzemenin kalitesine göre ve mutfağın boyutuna göre değiştiğini belirtelim.

beyaz-country-mutfak-modelleri- 1

Gösterişli +95 Beyaz Country Mutfak Dolabı Modelleri

Son dönemlerde mutfak dolabı modellerinin artmasıyla ve her sezonda mutfak dolaplarının ilgi çekmesiyle beraber, country mutfak dolabı modelleri de fazlasıyla ön plana çıktı. Tıpkı eski modada olduğu gibi genellikle beyaz renkten oluşan mutfak dolapları, nostaljik ve sıcak bir ortam yakalamak adına tercih ediliyor.
Eski çiçek desenleriyle ve nostaljik görünümüyle tasarlanan country mutfak dolabı modelleri, biraz daha güncel bir hal alarak gösterişli ve modernize bir duruma geldi. Sadelikten ödün vermeden, siz de mutfaklarınızı country mutfak modelleriyle eskilere götürebileceksiniz.
Sizinle paylaştığımız birbirinden gösterişli country mutfak modellerini inceleyebilir, hem modern hem de nostaljik bir ortam yakalamak için mutfaklarınıza küçük dekorasyonlar uygulayabilirsiniz.