Tagged: mavi mutfak modelleri

mavi-mutfak-dolabi-modelleri 1

Yeni Sezon Mavi Mutfak Dolabı Modelleri

Mutfak modasının ve mutfak dolabı modellerinin gelişmesiyle beraber, her sezon birbirinden harika modeller görebiliyoruz. Özellikle yeni sezon mavi mutfak modelleriyle, mutfağınız tıpkı bir deniz havasına bürünecek. Ayrıca mavi tonlarını seven insanlarımızın sayısı çokça fazla olduğu için, mutfak dolabı modelleri de sıklıkla tercih ediliyor.
Mavi mutfak dolabı modelleri, mutfağında değişiklik yapmak isteyen ev hanımlarımız için birebir renk diyebiliriz. Özellikle bu zamana kadar hep sade veya çok karışık renklerle mutfağını dizayn eden ev hanımlarımız, yeni sezon mavi mutfak modellerini denediklerinde kendi mutfaklarını bile tanıyamayacaklar.
Eğer mavi mutfak modellerini merak ediyorsanız, sizinle paylaştığımız birbirinden güzel örneğe göz atabilir, isteğinize göre mutfağınızı dekore edebilirsiniz.

mutfak-avize-modelleri- 1

Ferahlatıcı Etkisiyle +100 Mavi Mutfak Modelleri

Doğrusunu söylemek gerekirse mavi rengi mutfakta seven bir bayana pek rastlamadım. Siz rastladıysanız şanslısınız. Mutfaklarda genelde toz yeşil, beyaz veya pembe gibi açık renkler tercih ediliyor. Mavi renk her mutfağa yakışmayabiliyor. Birazdan size vereceğimiz dekorasyon fikirlerinde de göreceğiniz üzere daha çok geniş mutfaklarda tercih edildiğini göreceksiniz. Küçük mutfakları daha karanlık gösterdiği için pek tercih edilmiyor.
Eğer mutfaklarda mavi rengi kullanacaksanız mutlaka açık mavi, toz mavi veya gök mavisi tonlarında ferahlatıcı renk tercihinde bulunun. Mutfağınız ne kadar büyük olursa olsun lacivert tonlarda kapalı renkler her zaman mutfağı boğucu gösterecektir. Bugün sizlere açık renklerde mavi mutfakları listelemeye çalıştık. Aralara kapalı mavi renk kullanılmış mutfakları da ekledik. Bunu yapmamızın sebebi ise açık renk ile kapalı renk arasındaki farkı görmeniz…