Category: Mutfak Aksesuarları

gold-mutfak-kulplari- 0

Mutfakta Değişim Yaratan Gold Mutfak Kulpları

Ülkemizdeki mutfak kültürüne bakacak olursak genellikle beyaz, mavi, yeşil ve pembeye kaçan renklerin tercih edildiğini görüyoruz. Bazen mutfak dolapları güzel olsa da kendilerini gösteremezler. Bunun nedeni belki de ufak bir dokunuş istemesidir. Mutfak kulpları sizleri şaşırtacak şekilde mutfağınızdaki görüntüyü değiştirebiliyor. Örnek mi istiyorsunuz? Sizin için dünyanın çeşitli mutfaklarından gold kulpların kullanıldığı mutfakları göstermek istedik.

mutfak-lavabo-evye-modelleri- 0

Göz Alıcı Mutfak Batarya – Evye Modelleri

Mutfak dolabı seçiminde olduğu gibi evye seçimi de çok zor olabiliyor. Başlangıçta çok beğendiğiniz bir model mutfağınızda güzel durmayabiliyor. Değiştirme imkanı da çok masraflı olacağından içinize sinmeden kullanmaya devam etmek zorunda kalabiliyorsunuz. Klasik bir lavabodan ötede farklı tasarımlar arıyorsanız konumuz tam size göre…

Evye seçimi sonrası tezgahı kestirmek zorunda kalacağımız için evyenin boyutu oldukça önemli. Küçük bir mutfağa sahipseniz ve büyük evye istiyorsanız mutfak tezgahınız oldukça dar kalacaktır. Büyük evye tercihinizi büyük mutfaklara sahip olduğunuz zamanlara saklamalısınız. Küçük evye modelleri ise tezgahlarda kullanım alanını daha da büyütse de günümüzde pek kullanışlı görülmüyor.

Mutfağınızda evye seçimine karar verdikten sonra güzel bir kombin yapmak isteyebilirsiniz. Evyenizin boyutuna ve rengine göre batarya (musluk) bulmak çok zor değil. Gittiğiniz yapı markette çok sıra dışı renklerde batarya bulamayabilirsiniz. Beyaz, inox, gold, siyah, mavi veya sarı renkte bataryaları internette bulmak mümkün. Üstelik bu bataryaların büyük veya küçük olarak çeşitleri bulunuyor.

Mutfağınız için yeni bir evye ve batarya arıyorsanız farklı malzemelerden yapılmış, farklı renklerde ve değişik modellerde bulduğumuz mutfak evye modellerine ve mutfak batarya modellerine mutlaka göz atın.

ahsap-mutfak-tezgahi-modelleri- 0

Ahşap Mutfak Tezgahı Modelleri

Hangi tarzda ve renkte mutfak dolabınız olursa olsun ahşap tezgahlar her zaman mutfağınızı farklı gösterir. Granite oranla biraz daha pahalı olsa da günümüz mutfağında çoğu kadının tercihi ahşap tezgahlar oluyor. Elbette bu ahşap tezgahlarda kendi aralarında kalitelerine göre ayrılıyor. Kimi kişiler ucuz olsun ama görüşünü güzel diyor, kimileri ise görüntüsü de güzel olsun ama sağlam olsun diyor. Bu iki ayrım arasında sadece fiyat farkı bulunuyor. Bütçenize uygun şekilde mutfağınızı dekore edebileceğiniz ahşap mutfak tezgah modellerini bugün sizlerin beğenisine sunuyoruz.

pastel-mutfak-raf-modelleri- 0

Ortamı Güzelleştiren +34 Süslü Mutfak Rafı Dekorları

Mutfaklarda hanımlar işlerin çok kolaylaştıran ve kalabalığı ortadan kaldıran mutfak raflarını hepimiz tercih ediyoruz. Her mutfağa her raf uygun olmayabiliyor. Mutfağınızı dekore etmenin riskli olmasını aslında bu konuda daha iyi anlayacağız. Çünkü iş mutfağı yaptırmakla bitmiyor. Seçeceğiniz raf ve diğer aksesuarların mutfağınızın dekoruna uygun olması gerekiyor. İyi seçim yapmak gerektiren bu iş için sizlere genelde pastel mutfaklarda çokça tercih edilen portatif mutfak raf modellerini toparladık.

mutfak-perde-modelleri 0

Gerçek Mutfaklardan Muhteşem Görünen +28 Mutfak Perdesi Modelleri

Eğer mutfağınızda bir perdeye ihtiyacınız varsa ilk iş olarak store perde mi yoksa tül perde mi istiyorsunuz sorusunun cevabını kesinleştirmeniz gerekiyor. Bazı mutfak tiplerine tül perde yakışmazken bazılarına store perde yakışmayabiliyor. Mutfağınızın görünüşüne bağlı değişen bu durumu sizler için hazırladığımız mutfak perde modelleri ile birlikte çözecek ve fikir sahibi olacaksınız.

Eğer mutfağınızı yeniden yaptıracaksanız ve farklı tarzda-renkte mutfak dolapları seçecekseniz kesinlikle perde almayın. Mutfağınızda belki de son almanız gereken ve kombini tamamlayan eşya perdedir. Acele edip sevdiğiniz renkte bir perde almak istiyorsanız mutfağınızdaki bütünlüğü bozmayı kabul ediyorsunuz demektir. Hayal dünyamız ile gerçek hayatta gördüğümüz farklı olabiliyor. O yüzden mutfakta her işlem bitiminde farklı bir kombin tamamlama işine girmenizi, bütün kombinlerin aynı anda olmayacağını bilmenizi isterim.

pembe-mutfak-fikirleri- 0

Mutfaklara Yakışan +16 Pembe Mutfak Aksesuarları

Mutfakları şirin ve sempatik gösteren renklerin başında pembe geliyor. Mutfaklarda kullanılan pembe aksesuarların kadınları her zaman mutlu ettiğini gördük ve bu tarzda bir konu hazırladık. Ülkemiz içinde de kolaylıkla bulabileceğiniz aksesuarları sizler için paylaşıyoruz…

cekmece-ici-organizasyon- 0

Mutfakları Düzene Sokan +30 Çekmece İçi Düzenleyici Modelleri

faklarda çekmecelerinizi portatif hale getirerek çok daha hızlı ve kullanışlı hale getirebilirsiniz. Hazır halde satılan çekmece içi düzenleyicilerini aynı zamanda dekorasyon işi yapan kişilere de danışarak, çekmecenize özel boyutlarda sipariş vererek yaptırabilirsiniz. Mutfağınıza düzen getiren organizer modellerini çok beğeneceksiniz. Çekmecesine düzenleyici yaptıracaklara ilham olacak bu modelleri sizin için araştırdık.

error: